انتشار تصاویر گوشی خاص گلسکی نوت 20 اولترا

انتشار تصاویر گوشی خاص گلسکی نوت 20 اولترا

19 دی1395
انتشار تصاویر گوشی خاص گلسکی نوت 20 اولترا

تصاویری واقعی از گوشی جدید گلکسی نوت 20 سامسونگ منتشر شد. پیش از این، چند روز پیش عکس هایی از یک رندر توسط نمایندگی روسیه سامسونگ منتشر شده بود که به این گوشی نسبت داده شده بود اما اعلام شد که این عکس ها به طور تصادفی به بیرون درز پیدا کرده. اما به تازگی عکس هایی واقعی از این مدل جدید سامسونگ انتشار پیدا کرده که قابل توجه است. عکس های جدید توسط یکی از کاربران یوتیوب منتشر شده و در آن بخش های مختلف گوشی به طور واضحی نشان داده شده است.

همچنین پیش از این گزارش شده بود که این گوشی اواخر مرداد ماه به بازار عرضه می شود که در گزارش جدید تاریخ معرفی رسمی این گوشی 5 آگوست یعنی 15 مرداد ماه اعلام شده است. پس طبیعی است که هر روز جزئیات بیشتری از این گوشی منتشر می شود.

قیمت گوشی گلکسی نوت 20 اولترا
این روزها قیمت گوشی موبایل مدام در نوسان است و حتی قیمت گوشی های موجود در بازار هم مشخص و ثابت نیستند. بنابراین پیش بینی قیمت گوشی هایی که هنوز به بازار عرضه نشده اند غیرمنطقی به نظر می رسد. قیمت پیش بینی شده برای گوشی Galaxy Note 20 Ultra بین 1249 تا 1499 دلار بود که مبلغ بالایی برای این گوشی محسوب می شد. اما در گزارش جدید پیش بینی ها حاکی از آن است که قیمت پایه پلکسی نوت 20 از 990 دلار شروع می شود  و گلکسی نوت 20 اولترا احتمالا قیمتی معادل 1299 دلار خواهد داشت.

از مشخصات فنی این گوشی باید به نمایشگر امولد با نرخ رفرش 120 هرتزی اشاره کرد. چیپست پرقدرت این گوشی 865 پلاس بوده و 16 گیگابایت رم و تا 512 گیگابایت هم حافظه داخلی دارد. این گوشی همچنین مجهز به اسکنر انگشت اولتراسونیک در زیر نمایشگر می باشد.

نظرات
4.8 /5 20 5 1
ارسال نظر